Kompas & de Ladies

Ladies Kerstworkshop: Unieke kerstballen maken!

04/12/2026

Beste Ladies,

De kerstperiode komt stilaan dichterbij. Overal verschijnen de eerste lichtjes, kerstbomen worden bovengehaald en de gezellige sfeer hangt alweer in de lucht. Wat is er leuker dan je huis te versieren met zelfgemaakte kerstdecoratie?

Heb je altijd al eens je eigen kerstballen willen maken, maar weet je niet goed hoe je eraan moet beginnen? Dan hebben wij de perfecte activiteit voor jou!

Op vrijdag 4 december 2026 organiseren we een gezellige knutselavond onder de deskundige begeleiding van Anne Pollentier. Samen maken we prachtige kerstballen die tijdens de feestdagen ongetwijfeld een mooie plaats krijgen in jouw interieur.

Wat breng je mee?

  • Piepschuimen ballen (isomo) van ongeveer 6 tot 8 cm diameter
  • Katoenen kerststofjes, bij voorkeur twee verschillende kleuren
  • Een goede fijne schaar
  • Enkele kopspelden
  • Een scherp mesje (een aardappelmesje volstaat)
  • Fijne lintjes om te versieren
  • Balpen of stift
  • Eventueel een lijmpistool

Het meeste materiaal is eenvoudig en voordelig te verkrijgen bij Action, AVA of Atita. 

Anne brengt bovendien ook een selectie leuke stofjes mee.
Wie hiervan gebruik wil maken, betaalt hiervoor slechts € 1 .

Geen mogelijkheid om zelf materiaal aan te schaffen? Geen probleem! Wij voorzien extra materiaal dat ter plaatse tegen een kleine vergoeding kan worden aangekocht. Gelieve dit wel vooraf te melden zodat we voldoende materiaal kunnen voorzien.

Gezelligheid gegarandeerd

We starten om 19.00 uur en voorzien ongeveer twee uur creatieve ontspanning. Aansluitend kunnen we tijdens een drankje en een hapje nog gezellig napraten.

Praktische informatie

📅 Datum: 4 december 2026 in Gebarenhuis Nowedo

🕖 Aanvang: 19.00 uur

💰 Deelnameprijs: € 5 (zonder materiaal, ter plaatse te betalen)

📩 Inschrijven: via e-mail naar katblondeel@gmail.com

⏳ Inschrijven kan tot en met 28 november

🧏 Tolk aanwezig, zodat iedereen alles vlot kan volgen.

⚠️ Let op: het aantal plaatsen is beperkt tot 12 deelnemers, dus wees er snel bij!

Deze activiteit is exclusief voor onze Ladies. Heren zullen voor één keer dus vriendelijk aan de zijlijn moeten blijven. 😉

Wij kijken ernaar uit om samen een gezellige en creatieve avond te beleven!

Warme groetjes,
Het Kompas & Ladies Team

Terug naar overzicht